Na złom po wypadku - autokasacja Szczerbowski Oświęcim

Auto złomowanie samochodów Auto Złom - złomowanie pojazdów, skup starych i powypadkowych samochodów, autokasacja, szrot. Jeśli masz stary, powypadkowy, skorodowany, półsprawny lub niesprawny samochód i szukasz firmy zajmującej się auto-recyklingiem, która odbierze Twój pojazd za darmo i wypłaci za nie gotówkę od ręki, to dobrze trafiłeś!


Skup Aut Auto złom Auto części

Autoskup pojazdów powypadkowych i innych: szybka wycena, przejrzyste zasady, płatność gotówką

 

 

Recykling pojazdów, skup samochodów na złom, autokasacja, szybko i legalnie

 

 

Poszukujesz tanich używanych części do swojego samochodu? Posiadamy szeroki asortyment części samochodowych do najróżniejszych marek.

 

 

Działamy: Dlaczego my?
- złomowanie pojazdów

- skup starych i powypadkowych samochodów

- autokasacja

- auto szrot

 

 

- szybka wycena

- Płatność gotówką

- legalne zaświadczenie

 

 

 

 

Dlaczego my?

Nie daj się oszukać firmom, które mamią oczy swoją wielkością i obszarem działania w obrębie kilku województw, a oferują 350 zł za samochody małe, 450 za średnie i 550 lub nieco więcej za duże. My wyceniamy każdy samochód indywidualnie, oferując większe kwoty niż takie właśnie szroty. Skąd to wiemy? Odpowiedź jest prosta: od naszych klientów, którzy przekonali się na własnej skórze, jak wygląda współpraca z gigantami, którzy traktują każdego klienta jak jednego z wielu, a jak z naszą ekipą, która każdy złomowany samochód stara się wyceniać jak najbardziej indywidualnie.

 

Złomujemy wszystkie samochody

Skupujemy wszystkie marki i w każdym stanie: auta sprawne, powypadkowe, spalone, popowodziowe, bez przeglądu, zepsute, wraki, zabytkowe, stare roczniki itd.

 

Legalne zaświadczenia o kasacji

Nasz auto złom dokonuje złomowania samochodów na podstawie zezwolenia od Marszałka Województwa, które upoważnia nas do wydawania legalnych zaświadczeń o demontażu i kasacji pojazdów w całym kraju.

 

Bezpłatny odbiór pojazdu lawetą do 24h

Auta oddawane na nasz szrot odbieramy bezpłatnie w promieniu 70 km od naszej siedziby, która znajduje się w Oświęcimiu. Obsługujemy więc część województwa małopolskiego oraz śląskiego i jesteśmy jednym z największych auto złomów w tym regionie, ale w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych wielkością szrotów, traktujemy klientów indywidualnie i tak też wyceniamy ich
aut.

 

Płacimy za każde auto

Za każdy samochód oddawany do naszej stacji demontażu pojazdów płacimy gotówką.

 

Darmowa indywidualna wycena

Cenę samochodu, w przeciwieństwie do wielu auto złomów, uzależniamy nie tylko od masy pojazdu, ale również rocznika, stanu i wielu innych czynników. U nas każde auto wyceniane jest indywidualnie!

 

Jeden szybki telefon

Zadzwoń do nas, wycenimy Twój samochód, pomożemy w przygotowaniu dokumentacji do złomowania, odpowiemy na pytania. Samochody wyceniamy również po godzinach pracy!

 

 

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ

części: 796 086 059

złomowanie:693 636 064

e-mail: biuro@autozlomujemy.pl

 

ODWIEDŹ NAS

AUTO ZŁOM SZCZERBOWSKI

ul. Kolbego 13 B

32-600 Oświęcim

 

 

·  Autozłom - Oświęcim, woj. małopolskie - Autozłom - skup ...

panoramafirm.pl/autozłom/małopolskie,oświęcimski,oświęcim

·          

·          

Autozłom - Oświęcim (pow. oświęcimski, woj. małopolskie) - Autozłom, złom samochodowy, rozbite ... kasacja aut, sprzedaż części używanych, części do aut,recykling pojazdów Autozłom, złomowanie pojazdów. ... samochodowe, auto skup, autozłomowanie, skup aut, skup aut powypadkowych. ... Autozłom Szczerbowski.

·  samochody złomowanie Oświęcim - baza firm, adresy ...

www.pkt.pl › Samochody złomowanie  małopolskie

13 wyników dla zapytania samochody złomowanie - Oświęcim - znajdź dane firm, adresy i telefony na PKT. ... samochody powypadkowe, · samochody uszkodzone, · samochody używane, · samochody złomowane, .... autorecykling, - autokasacja ... demontażu pojazdów - usługi, - skup rozbitych ... Auto Złom Szczerbowski.

·  Auto Złom Szczerbowski -Złomowanie pojazdów ... - Facebook

https://pl-pl.facebook.com/szczerbowskizlom

·          

·          

Auto Złom Szczerbowski -Złomowanie pojazdów, Oswiecim, Poland. ... Recykling i Zarządzanie Odpadami · Części i akcesoria samochodowe · Części i ... Nasz auto złom oferuje skup aut, złomowanie samochodów (Małopolska i Śląsk) oraz ...

·  Auto złom Oświęcim - Szczerbowski - Auto Złomujemy

zlomowanie-samochodu.pl/home/

·          

złomowanie pojazdów, skup starych i powypadkowych samochodów, ... lub niesprawny samochód i szukasz firmy zajmującej się auto-recyklingiem, która ...

Linki

Projektowanie, pozycjonowanie stron Tuchola seo 2 kn4 – ehost.pl

 

 

 

02.10.2014 linux szczerb nor